PIŁKARZE RĘCZNI ZWYCIĘZCAMI ZAWODÓW POWIATOWYCH
 
W dniu 24.03.2017 r,. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z Lucienia, Solca, Białotarska i Gostynina. Najlepszą drużyną w zawodach powiatowych okazali się szczypiorniści z Gimnazjum nr 1 w Gostyninie zdobywając tym samym tytuł mistrzów powiatu. Uczniowie uzyskali prawo gry w zawodach powiatowych które odbędą się w Radzanowie. Gratulacje dla chłopców za bardzą dobrą grę i zaangażowanie na boisku. Opiekunem uczniów był Piotr Dutkiewicz.
 
 
WYCIECZKA DO BANKU

To już kolejna nietypowa lekcja dydaktyczna, tym razem o banku w banku. Klasa IIIC z panią Marią Kołodziejską odwiedziła Bank Pekao SA odział w Gostyninie. Przywitał na kierownik oddziału   banku  i oprowadził po meandrach budynku. Poznaliśmy w skrócie zasady funkcjonowania banku, rodzaje kredytów, obliczanie procentów składanych.. Najwięcej czasu poświęcił bezpieczeństwu  w Internecie pod kątem bankowości. Następnie p.  Agnieszka Godlewska  zachęciła nas do zakładania młodzieżowych kont bankowych . Podała zalety kart  w tym, jako świetnego środka płatniczego za granicą. Wielu  uczniów zdecydowanie potwierdziło chęć przyjścia z rodzicem i założenia, takiego konta.
 
 
DRUŻYNA CHŁOPCÓW ZWYCIĘZCAMI ZAWODÓW REJONOWYCH W UNIHOKEJU

W dniu 17.03.2017 r,. w hali sportowej MOSiR w Gostyninie odbyły się zawody rejonowe w unihokeju. Prawo startu w zawodach rejonowych miały tylko drużyny które zwyciężyły w swoich powiatach. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z: Gimnazjum nr 5 w Płocku, Gimnazjum w Słubicach i Gimnazjum nr 1 w Gostyninie. Najlepszą drużyną w zawodach okazała się ekipa zawodników z Gimnazjum nr 1 w Gostyninie zdobywając tym samym pierwsze miejsce nagrodzone pucharem, dyplomem i medalami. Jednocześnie nasi chłopcy zostali wyróżnieni awansem i prawem reprezentowania okręgu płockiego w FINALE IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CIECHANOWIE. Gratulacje dla chłopców za bardzą dobrą grę i zaangażowanie na boisku. Opiekunem uczniów był Piotr Dutkiewicz.
 
 
 SIATKARZE ZWYCIĘZCAMI ZAWODÓW W GOSTYNIŃSKIM CENTRUM EDUKACYJNYM
 
W dniu 14.03.2017 r,. w sali gimnastycznej Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego w Gostyninie odbył się Turniej piłki siatkowej. Celem turnieju była promocja GCE w Gostyninie dla uczniów klas trzecich z gimnazjów. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z:  Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego, Gimnazjum w Emilianowie i Gimnazjum nr 1 w Gostyninie. Najlepszą drużyną w zawodach okazała się ekipa zawodników z Gimnazjum nr 1 w Gostyninie zdobywając tym samym pierwsze miejsce wyróżnione pucharem i dyplomem. Gratulacje dla chłopców za bardzą dobrą grę i zaangażowanie na boisku. Opiekunem uczniów był Piotr Dutkiewicz.
 
 
 
 PUCHAR DLA DRUŻYNY DZIEWCZĄT
 
W rozegranym na hali MOSiR w dniu 02.03.2017r. powiatowym Turnieju w unihokeju nasze reprezentantki spisały się na medal. Do rywalizacji przystąpiło sześć gimnazjów z naszego powiatu. W fazie grupowej nasza drużyna zremisowała z gimnazjum z Pacyny  oraz z Sierakówka. Natomiast w meczach finałowych dziewczęta pokonały drużynę z Białotarska oraz zremisowały z Gimnazjum nr 2 z Gostynina. Wywalczone punkty uplasowały naszą drużynę na wysokim II miejscu. Gratulujemy!
 

SIATKARZE ZWYCIĘZCAMI ZAWODÓW POWIATOWYCH  


W dniu 09.02.2017r., w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej.
Do rywalizacji przystąpiły drużyny z Sannik, Pacyny i Gostynina. Najlepszą drużyną w zawodach powiatowych okazała się ekipa zawodników z Gimnazjum nr 1 w Gostyninie zdobywając tym samym tytuł mistrzów powiatu. Gratulacje dla chłopców za bardzą dobrą grę i zaangażowanie na boisku. Opiekunem uczniów był Piotr Dutkiewicz.

 

NA SPORTOWO W WARSZAWIE


W dniu 31 stycznia 2017 uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie wraz z opiekunami: panią Katarzyną Lińską, panią Beatą Złotnik, panią Ewą Osmałek i panią Anną Pakulską wybrali się na całodniową wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem naszego wyjazdu były zajęcia edukacyjne w Centrum Olimpijskim gdzie mogliśmy dowiedzieć się wielu faktów z historii wyjątkowego światowego święta sportu jakim są Igrzyska Olimpijskie. Zajęcia poprowadziła pani Iwona Dzięcioł – Marcinkiewicz – brązowa medalistka w łucznictwie z Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku. Poznaliśmy także postać Pierre'a Coubertin – założyciela Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Ponadto obejrzeliśmy film o ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro i przypomnieliśmy sobie postaci wszystkich polskich medalistów. Na koniec, uczniowie korzystając ze swoich smartfonów, rozwiązali przygotowany przez prowadzącą quiz w aplikacji Kahoot. Zwycięzcy otrzymali drobne upominki. Drugim punktem wycieczki było doskonalenie jazdy na łyżwach na PGE Narodowym. Uczniowie, którzy debiutowali na lodowisku mogli skorzystać z fachowej pomocy instruktora. Wszyscy bawili się doskonale. Po mile spędzonym dniu wróciliśmy do Gostynina w późnych godzinach wieczornych.

 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 2 z 7

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.