HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWO

W zawodach piłkarskich szóstek chłopców, rozegranych na stadionie miejskim, nasza szkoła odniosła historyczne zwycięstwo, bo pierwsze pod nazwą SP5. Turniej półfinałowy nasi uczniowie zakończyli na pierwszym miejscu z  imponującym bilansem 15:0. W finale drużyna potwierdziła swoja dominację, wygrywając wszystkie mecze. Strzelili 12 goli tracąc tylko jeden. Zwycięstwo skutkuje awansem SP5 do finału rejonowego, którego zostanie rozegrany w maju. Z niecierpliwością czekamy na turniej halowy z udziałem naszych piłkarzy. Reprezentacja Szkoły Podstawowej wystąpiła w składzie: Klaudiusz Mikołajczyk, Szymon Kocanowski, Mateusz Dobieński, Oskar Kosmowski, Bartłomiej Skonieczny, Wiktor Smyczyński, Maciej Jaśkiewicz, Mateusz Rojewski, Mateusz Olesiński, Szymon Górski, Eryk Wydrzyński.