NASI UCZNIOWIE STYPENDYSTAMI MIASTA GOSTYNINA

30 listopada 2017r. podczas Sesji Rady Miejskiej w Gostyninie z rąk Burmistrza Miasta Pawła Kalinowskiego i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Gostyninie Andrzeja Robackiego stypendia dla najzdolniejszych uczniów odebrali uczniowie klasy IIIb gimnazjum - Radosław  Witkowski i Klaudiusz Mikołajczyk – za szczególne osiągnięcia w nauce oraz uczennica klasy VIIa - Weronika Stańczyk -  za szczególne osiągnięcia artystyczne. Stypendium jest wyróżnieniem indywidualnym dla uczniów, których zdolności i zainteresowania wykraczają poza program szkolny i którzy mogą się poszczycić znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi. Jest to kolejne stypendium jakie otrzymali nasi uczniowie. Wszystkim serdecznie gratulujemy!